Velg land

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Flere Land
Völkl Revolt 86 Flat 2027 Skis
Völkl Revolt 86 Flat 2027 Skis

Völkl Revolt 86 Flat 2027 Skis

kr 5 400,-
inkl. Mva 
i tillegg kommer leveringskostnader
Farge: uni
Størrelse

 

 

 

 

Produktdetaljer

Profil

Perfekt på pister og pudder

Form

Perfekt for å ta triksene dine over hele fjellet 

Artikkelnummer

  • 779237
  • Såle

    • Sintret

    Sidevegger

    • Hybrid-konstruksjon

    Kjørestil

    • Freestyle

    Kjørenivå

    • Avansert
    • Middels

    Stivhet

    • 7

    Flex

    • Stiv

    Kjønn

    • Herre
    Spesifikasjoner
    Størrelse 148156164172180
    Lengde (cm) (cm)148156164172180
    Midjemål (cm)8.68.68.68.68.6
    Nose bredde (cm)1212121212
    Sidecut radius (m)14.816.618.521.223.3
    Tail bredde (cm)1111111111

    Mer informasjon

    Ski er ofte levert klart til bruk med en vokset base og skarpe kanter. Likevel, "factory tuning" er ikke så veldig holdbar og ditt nye ski bør bli ordentlig vokset etter et par dager og vedlikeholdt.

    Om Völkl

    Völkl startet produksjonen sin i 1928 og siden da har de blitt en legende i skiverdenen. De er et av få selskaper som fremdeles produserer i sin egen fabrikk, lokalt i Tyskland. Hos Völkl kombineres høyteknologisk innovasjon med tradisjonelt håndverk og det resulterer i fantastisk stilige, pålitelige og funksjonelle produkter. Sammen med sitt lag med energiske utøvere utvikler de skisporten stadig videre til nye og spennende områder.