Velg land

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Flere Land
Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard
Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard
Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard
Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard
Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard

Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard

kr 4 440,-
inkl. Mva 
i tillegg kommer leveringskostnader
Farge: white
Størrelse

 

 

 

 

Produktdetaljer

Profil

Fint for freestyle: flott pop og enkle landinger

Form

Mer oppdrift i pudder og allsidig terrengkjøring

Artikkelnummer

  • 775408
  • Såle

    • Ekstrudert

    Egenskaper

    • Vilkårlig farge på såle

    Kompatibilitet

    • Standard Inserts

    Kjørestil

    • All Mountain

    Kjørenivå

    • Middels

    Stivhet

    • 6

    Flex

    • Medium

    Opprinnelse

    • United Arab Emirates

    Kjønn

    • Barn

    Materielle spesifikasjoner

    • Master Core. Biax Fiberglass. Premium Topsheet. Extruded 5000 Ba
    Spesifikasjoner
    Størrelse 120125130135
    Kantlengde (cm)8690.795.4100.1
    Lengde (cm) (cm)120125130135
    Midjemål (cm)22.823.123.423.7
    Nose bredde (cm)25.7926.2826.7727.26
    Nose lengde (cm)20.2520.420.5520.7
    Person vekt (kg)29 - 3931 - 4234 - 4536 - 50
    Setback (mm)10101010
    Sidecut radius (m)5.55.86.16.4
    Snowboardbredde RegularRegularRegularRegular
    Stance (cm)34 - 4636 - 4838 - 5040 - 52
    Tail bredde (cm)25.7926.2826.7727.26
    Tail lengde (cm)19.7519.920.0520.2

    Mer informasjon

    Snowboard er ofte levert klart til bruk med en vokset base og skarpe kanter. Likevel, "factory tuning" er ikke så veldig holdbar og ditt nye snowboard bør bli ordentlig vokset etter et par dager og vedlikeholdt.

    Om Jones Snowboards

    "Snowboard er ikke jobben min, det er livet mitt“. Jeremy Jones, grunnleggeren til Jones Snowboards, sier så mye i så få ord. Han ønsket å skape det ultimate snowboard-utstyret, som når høyeste standarder, og han har gjort akkurat det. Selskapet priser seg selv for å gi noen tilbake til de naturlige steder, som de elsker så mye, gjennom gjerninger som 1% For the Planet. Det er ingenting vi ikke elsker om Jeremy Jones og hans visjon.