Velg land

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Flere Land
Jones Snowboards Flagship Junior 2027 Kids Snowboard
Jones Snowboards Flagship Junior 2027 Kids Snowboard

Jones Snowboards Flagship Junior 2027 Kids Snowboard

kr 4 680,-
inkl. Mva 
i tillegg kommer leveringskostnader
Farge: black
Størrelse

 

 

 

 

Produktdetaljer

Profil

Den største oppdriften i pudder

Form

Bred nese og smal hale for fantastisk oppdrift i pudder

Artikkelnummer

  • 775405
  • Såle

    • Sintret

    Kompatibilitet

    • Standard Inserts

    Kjørestil

    • Freeride

    Kjørenivå

    • Avansert
    • Ekspert

    Stivhet

    • 8

    Flex

    • Stiv

    Opprinnelse

    • United Arab Emirates

    Kjønn

    • Barn

    Materielle spesifikasjoner

    • Master Core. Biax Fiberglass. Premium Topsheet. Sintered 8000 Ba
    Spesifikasjoner
    Størrelse 127132137142147
    Kantlengde (cm)89.193.798.3102.9107.5
    Lengde (cm) (cm)127132137142147
    Midjemål (cm)22.823.223.62424.4
    Nose bredde (cm)26.2926.9427.5228.0928.59
    Nose lengde (cm)27.227.427.627.828
    Person vekt (kg)31 - 4234 - 5441 - 6345 - 7150 - 68
    Sidecut radius (m)66.36.66.97.2
    Snowboardbredde RegularRegularRegularRegularRegular
    Stance (cm)36 - 4838 - 5040 - 5242 - 5444 - 56
    Tail bredde (cm)25.4426.1226.6927.2627.76
    Tail lengde (cm)17.717.918.118.318.5

    Mer informasjon

    Snowboard er ofte levert klart til bruk med en vokset base og skarpe kanter. Likevel, "factory tuning" er ikke så veldig holdbar og ditt nye snowboard bør bli ordentlig vokset etter et par dager og vedlikeholdt.

    Om Jones Snowboards

    "Snowboard er ikke jobben min, det er livet mitt“. Jeremy Jones, grunnleggeren til Jones Snowboards, sier så mye i så få ord. Han ønsket å skape det ultimate snowboard-utstyret, som når høyeste standarder, og han har gjort akkurat det. Selskapet priser seg selv for å gi noen tilbake til de naturlige steder, som de elsker så mye, gjennom gjerninger som 1% For the Planet. Det er ingenting vi ikke elsker om Jeremy Jones og hans visjon.