Velg land

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Flere Land
Armada Arw 94 Ski
Armada Arw 94 Ski

Armada Arw 94 Ski

kr 7 499,-
inkl. Mva 
i tillegg kommer leveringskostnader
Farge: uni
Størrelse

 

 

 

 

Produktdetaljer

Profil

Perfekt på pister og pudder

Form

avtale for å kjøre freestyle og switch

Artikkelnummer

  • 779597
  • Såle

    • Sintret

    Sidevegger

    • Fulle sidevegger

    Kjørestil

    • Freestyle
    • All Mountain

    Kjørenivå

    • Avansert

    Stivhet

    • 7

    Flex

    • Stiv

    Kjønn

    • Dame
    • Herre
    Spesifikasjoner
    Størrelse 157164171178
    Lengde (cm) (cm)157164171178
    Midjemål (cm)9.49.49.49.4
    Nose bredde (cm)11.912.112.212.3
    Sidecut radius (m)15.51616.517
    Tail bredde (cm)11.511.611.711.8
    Vekt (g)1510160017201800

    Produktbeskrivelse

    A versatile all-mountain twin for creative riding

    The ARW 94 is built for riders who want to explore every part of the mountain. With its versatile 94 mm waist, Freestyle Rocker profile and durable construction, it handles groomers, park laps and side hits with ease. A twin-tip ski for anyone looking to bring creativity to every run.

    Playful, durable and ready for anything
    The Poplar Core delivers a lively flex with plenty of pop and responsiveness. Durable Impact Edges are built to withstand demanding sessions, while Armada's W3DGEWALL construction reduces weight and increases durability. The result is a playful and dependable all-mountain ski that performs across a wide range of conditions.

    Features
    • Freestyle Rocker profile
    • Poplar Core
    • Ash Binding Insert
    • Impact Edge construction
    • S7 Base
    • W3DGEWALL construction
    • 94 mm waist width
    • Versatile all-mountain twin ski

    Mer informasjon

    Ski er ofte levert klart til bruk med en vokset base og skarpe kanter. Likevel, "factory tuning" er ikke så veldig holdbar og ditt nye ski bør bli ordentlig vokset etter et par dager og vedlikeholdt.

    Om Armada

    "Armada – hva skisporten vil bli" – det velkjente sitatet fra Chris O’Donnell, en av merkets grunnleggere. Freeski-selskapet ble opprettet av utøvere for utøvere, skapt ut av ren lidenskap for skisporten og har tjener enorm suksess i målgruppen sin. Sammen med sitt stor all-star lag fortsetter Armada å dominere både freestyle- og freeride-scenen med høykvalitetsskiutstyr.