Velg land

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Flere Land
Armada Arw 88 Ski
Armada Arw 88 Ski

Armada Arw 88 Ski

kr 6 999,-
inkl. Mva 
i tillegg kommer leveringskostnader
Farge: uni
Størrelse

 

 

 

 

Produktdetaljer

Profil

Leken, enkelt å svinge og tilgivende

Form

avtale for å kjøre freestyle og switch

Artikkelnummer

  • 779598
  • Såle

    • Sintret

    Sidevegger

    • Fulle sidevegger

    Kjørestil

    • Freestyle

    Kjørenivå

    • Avansert
    • Ekspert

    Stivhet

    • 8

    Flex

    • Stiv

    Kjønn

    • Dame
    • Herre
    Spesifikasjoner
    Størrelse 156161166171
    Lengde (cm) (cm)156161166171
    Midjemål (cm)8.88.88.88.8
    Nose bredde (cm)11.711.711.811.9
    Sidecut radius (m)14.51515.516
    Tail bredde (cm)1111.111.211.3
    Vekt (g)1440152015701600

    Produktbeskrivelse

    Built for park laps and creative all-mountain riding

    The ARW 88 is a responsive freestyle twin designed for riders who see the whole mountain as their playground. Its 88 mm waist delivers quick edge-to-edge performance and precise control, while the Freestyle Rocker profile provides the freedom needed for tricks, butters and playful lines. Whether you're riding park, piste or side hits, this ski is ready for it all.

    Poppy, durable and versatile
    A lively Poplar Core delivers plenty of pop and responsiveness for creative riding. Durable Impact Edges are built to withstand demanding sessions, while Armada's W3DGEWALL construction reduces weight and increases durability. The result is a balanced freestyle-focused ski with dependable all-mountain capability.

    Features
    • Freestyle Rocker profile
    • Poplar Core
    • Ash Binding Insert
    • Impact Edge construction
    • S7 Base
    • W3DGEWALL construction
    • 88 mm waist width
    • All-mountain freestyle twin ski

    Mer informasjon

    Ski er ofte levert klart til bruk med en vokset base og skarpe kanter. Likevel, "factory tuning" er ikke så veldig holdbar og ditt nye ski bør bli ordentlig vokset etter et par dager og vedlikeholdt.

    Om Armada

    "Armada – hva skisporten vil bli" – det velkjente sitatet fra Chris O’Donnell, en av merkets grunnleggere. Freeski-selskapet ble opprettet av utøvere for utøvere, skapt ut av ren lidenskap for skisporten og har tjener enorm suksess i målgruppen sin. Sammen med sitt stor all-star lag fortsetter Armada å dominere både freestyle- og freeride-scenen med høykvalitetsskiutstyr.