Velg land

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Flere Land
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard

Arbor Astrowaste 2027 Snowboard

kr 8 400,-
inkl. Mva 
i tillegg kommer leveringskostnader
Farge: uni
Størrelse

 

 

 

 

Produktdetaljer

Profil

En blanding av stabilitet, smidighet og oppdrift

Form

Bred nese og smal hale for fantastisk oppdrift i pudder

Artikkelnummer

  • 771510
  • Såle

    • Sintret

    Egenskaper

    • Downsize

    Kompatibilitet

    • Standard Inserts

    Kjørestil

    • Freeride
    • All Mountain

    Kjørenivå

    • Avansert

    Stivhet

    • 7

    Flex

    • Stiv

    Proffkjører

    • Bryan Iguchi

    Kjønn

    • Herre
    Spesifikasjoner
    Størrelse 150153156159
    Kantlengde (cm)108.6111113.4116.2
    Lengde (cm) (cm)150153156159
    Midjemål (cm)26.226.526.826.9
    Nose bredde (cm)30.831.231.631.9
    Nose lengde (cm)28.72929.329.4
    Person vekt (kg)54 - 9157 - 9359 - 10559 - 105
    Setback (mm)20202020
    Sidecut radius (m)7.1/6.2/7.17.2/6.3/7.27.4/6.5/7.47.5/6.6/7.5
    Snowboardbredde WideWideWideWide
    Tail bredde (cm)3030.430.831.1
    Tail lengde (cm)22.72323.323.4

    Produktbeskrivelse

    A new dimension of control, float and flow

    The Astrowaste brings Bryan Iguchi’s vision of snowboard design to life by blending playful ride characteristics with stability and precision. Its innovative Dual Parabolic profile merges camber and rocker elements, creating easy turn initiation, dependable edge hold and a uniquely balanced feel across a wide range of terrain.

    Ready for creative all-mountain exploration
    Designed with a directional shape, updated Grip Tech and 3D Fenders, the Astrowaste offers confident control, smooth handling and extra float when conditions get deep. It is built for advanced riders looking for a progressive all-mountain board that encourages exploration and rewards creative line choices.

    Features
    • Bryan Iguchi signature model
    • Directional shape
    • Dual Parabolic profile
    • Blend of Parabolic Camber and Parabolic Rocker
    • Updated Grip Tech technology
    • 3D Fenders for added float and smoother turns
    • Versatile all-mountain performance

    Mer informasjon

    Snowboard er ofte levert klart til bruk med en vokset base og skarpe kanter. Likevel, "factory tuning" er ikke så veldig holdbar og ditt nye snowboard bør bli ordentlig vokset etter et par dager og vedlikeholdt.

    Om Arbor

    Arbor er opptatt å lage kjørbare og bærbare produkter av de best mulige materialer. Ved å ta hensyn til miljøet har de satt „Returning Roots“ på plass. Et program som hjelper til med å beskytte og gjenopprette skoger og gir tilbake til planeten, menneskene og stedene som gjør det mulig for oss alle å nyte tid på skateboard, snowboard eller surfebrett. Materialer, former og design knyttes sammen i ethvert av Arbors håndlagde produkter.