Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen

Bespaar 10% op snowboard- & snowwear-sets | Plus: extra 10% korting op sale-artikelen vanaf € 100 bestelwaarde met de code: OCTOBER10

Nitro Magnum 2027 Snowboard
Nitro Magnum 2027 Snowboard
Nitro Magnum 2027 Snowboard
Nitro Magnum 2027 Snowboard
Nitro Magnum 2027 Snowboard
Nitro Magnum 2027 Snowboard
Nitro Magnum 2027 Snowboard
Nitro Magnum 2027 Snowboard

Nitro Magnum 2027 Snowboard

€ 599,95
Incl. BTW 
Kleur: uni
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Ideaal voor freestyle: goede pop en makkelijk te landen

Shape

Perfect voor freeriding en carving

Artikel nummer

  • 776228
  • Base

    • Gesinterd

    Compatibiliteit

    • Standard Inserts

    Riding Style

    • All Mountain
    • Freeride

    Riding Level

    • Expert
    • Gevorderd

    Stijfheid

    • 7

    Flex

    • Stijf

    Productieland

    • Taiwan

    Geslacht

    • Heren
    Specificatieoverzicht
    Maat 159163167171
    Breedte (cm)26.82727.227.4
    Effectieve kantenlengte (cm)109112115118
    Gewicht (g)3100320033003400
    Lengte (cm) (cm)159163167171
    Nose breedte (cm)31.732.132.432.6
    Rider gewicht (kg)65 - 8575 - 10075 - 10075 - 100
    Setback (mm)15151515
    Sidecut radius (m)7.0/4.1/7.07.0/4.1/7.07.5/4.8/7.58.0/4.8/8.0
    Snowboard breedte WideWideWideWide
    Stance (cm)50 - 6250 - 6252 - 6452 - 64
    Tail breedte (cm)31.63232.332.5

    Productbeschrijving

    Extra width, maximum comfort, true all-mountain performance

    The Nitro Magnum is designed for riders with larger boot sizes who want all-mountain versatility without sacrificing performance. As one of the most established wide snowboards on the market, it offers an extra-wide platform that reduces toe and heel drag while maintaining quick edge-to-edge response. Whether you're carving groomers, exploring powder stashes or riding varied terrain, the Magnum delivers confident control and comfort.

    Wide design with responsive handling
    The Cam-Out Camber profile blends the pop and precision of traditional camber with a more forgiving ride feel. Combined with the Standard Core Profile, it offers balanced flex and efficient power transfer, while the Dual Degressive Sidecut keeps turns smooth and easy to control. Finished with a lightweight Powerlite Core and the fast Sintered Speed Formula II Base, the Magnum is built for riders looking for a high-performance wide snowboard.

    Features
    • Directional Shape
    • Cam-Out Camber profile
    • Standard Core Profile
    • Dual Degressive Sidecut
    • Wide construction
    • Powerlite Core
    • Sintered Speed Formula II Base
    • Recycled steel edges

    Meer informatie

    Veranderingen aan fabrikant voorbehouden. Foto is niet bindend.

     

    Snowboards komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee boarden. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe snowboards moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je board regelmatig te onderhouden.

    Over Nitro

    Nitro werd opgericht door twee zwaargewichten in de snowboardwereld die teleurgesteld waren in collectie snowboards die toen verkrijgbaar waren. Vanaf de eerste dag richtte Nitro zich helemaal op snowboarding en blijft dat gegarandeerd doen. Samen met een geweldig team is het doel van Nitro om mensen bij elkaar te brengen. Met behulp van snowboardevents voor kinderen, jeugd en volwassenen laat Nitro de liefde voor snowboarding zien.