Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen

Bespaar 10% op snowboard- & snowwear-sets | Plus: extra 10% korting op sale-artikelen vanaf € 100 bestelwaarde met de code: OCTOBER10

Nitro Banker 2027 Snowboard
Nitro Banker 2027 Snowboard
Nitro Banker 2027 Snowboard
Nitro Banker 2027 Snowboard
Nitro Banker 2027 Snowboard
Nitro Banker 2027 Snowboard
Nitro Banker 2027 Snowboard

Nitro Banker 2027 Snowboard

€ 649,95
Incl. BTW 
Kleur: uni
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Beste kantengrip en krachtig carven

Shape

Brede nose en een smalle tail voor geweldig drijfvermogen in de poeder

Artikel nummer

  • 776214
  • Base

    • Gesinterd

    Compatibiliteit

    • Standard Inserts

    Riding Style

    • All Mountain
    • Freeride

    Riding Level

    • Expert
    • Gevorderd

    Stijfheid

    • 8

    Flex

    • Stijf

    Pro Rider

    • Tommy Delago, Bryan Fox

    Productieland

    • Taiwan

    Geslacht

    • Heren
    Specificatieoverzicht
    Maat 148152156160
    Breedte (cm)24.324.625.526
    Effectieve kantenlengte (cm)106109112115
    Gewicht (g)2700290030003100
    Lengte (cm) (cm)148152156159
    Nose breedte (cm)28.628.93030.6
    Rider gewicht (kg)45 - 6550 - 7055 - 7560 - 80
    Setback (mm)15151515
    Sidecut radius (m)7.5/5.97.8/6.18.0/6.38.2/6.5
    Snowboard breedte RegularRegularRegularRegular
    Stance (cm)44 - 5646 - 5848 - 6050 - 62
    Tail breedte (cm)28.228.629.630.2

    Productbeschrijving

    Built for powerful carving and all-mountain versatility

    The Nitro Banker is designed for riders who want precise carving, stability at speed and reliable performance across the entire mountain. As one of the most popular boards in the Quiver Series, it combines a directional shape with a responsive flex to deliver confident turns and controlled riding. The latest version features an updated shape, a slightly wider platform and expanded sizing options.

    Precision, response and eco-conscious construction
    The Trüe Camber profile provides excellent edge hold and powerful energy transfer, while the Reflex Core Profile improves torsional control for greater precision. A Progressive Sidecut delivers smooth turn initiation and powerful edge-to-edge performance. Built with a Powercore II core, EcoSpeed HD sintered base and recycled materials, the Banker balances performance and sustainability.

    Features
    • Directional Shape
    • Trüe Camber profile
    • Reflex Core Profile
    • Progressive Sidecut
    • Mid-Wide shape
    • Powercore II core
    • EcoSpeed HD sintered base
    • Recycled steel edges and EcoPoxy® 33 resin

    Meer informatie

    Veranderingen aan fabrikant voorbehouden. Foto is niet bindend.

     

    Snowboards komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee boarden. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe snowboards moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je board regelmatig te onderhouden.

    Over Nitro

    Nitro werd opgericht door twee zwaargewichten in de snowboardwereld die teleurgesteld waren in collectie snowboards die toen verkrijgbaar waren. Vanaf de eerste dag richtte Nitro zich helemaal op snowboarding en blijft dat gegarandeerd doen. Samen met een geweldig team is het doel van Nitro om mensen bij elkaar te brengen. Met behulp van snowboardevents voor kinderen, jeugd en volwassenen laat Nitro de liefde voor snowboarding zien.