Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen
Nitro Alternator 2027 Snowboard
Nitro Alternator 2027 Snowboard
Nitro Alternator 2027 Snowboard
Nitro Alternator 2027 Snowboard
Nitro Alternator 2027 Snowboard
Nitro Alternator 2027 Snowboard
Nitro Alternator 2027 Snowboard
Nitro Alternator 2027 Snowboard
Nitro Alternator 2027 Snowboard
Nitro Alternator 2027 Snowboard

Nitro Alternator 2027 Snowboard

€ 599,95
Incl. BTW 
Kleur: uni
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Beste kantengrip en krachtig carven

Shape

Brede nose en een smalle tail voor geweldig drijfvermogen in de poeder

Artikel nummer

  • 776223
  • Base

    • Gesinterd

    Compatibiliteit

    • Standard Inserts

    Riding Style

    • All Mountain
    • Freestyle

    Riding Level

    • Expert
    • Gevorderd

    Stijfheid

    • 8

    Flex

    • Stijf

    Pro Rider

    • Torgeir Bergrem, Mateo Massitti, Sean Miskiman, Yuto Yamada, Griffin Siebert

    Productieland

    • Taiwan

    Geslacht

    • Heren
    Specificatieoverzicht
    Maat 154157160162
    Breedte (cm)25.225.425.626.4
    Effectieve kantenlengte (cm)109111114114
    Gewicht (g)2900300032003300
    Lengte (cm) (cm)154157160162
    Nose breedte (cm)29.629.83030.8
    Rider gewicht (kg)55 - 7560 - 8065 - 8570 - 90
    Setback (mm)15151515
    Sidecut radius (m)10.3/6.6/10.310.8/6.8/10.811.0/7.3/11.011.0/7.3/11.0
    Snowboard breedte RegularRegularRegularRegular
    Stance (cm)48 - 6048 - 6050 - 6250 - 62
    Tail breedte (cm)29.129.329.530.4

    Productbeschrijving

    The all-terrain freestyle powerhouse for creative riding

    The Nitro Alternator is built for riders who see the entire mountain as their playground. Combining freestyle freedom with all-mountain performance, this directional freestyle board offers plenty of pop, stability and versatility. Its slightly oversized nose adds float and control, making it equally comfortable on groomers, natural features and backcountry missions.

    Powerful response and precision across the mountain
    The Trüe Camber profile delivers strong edge hold and explosive pop, while the Reflex Core Profile enhances torsional control for precise riding. A Dual Degressive Sidecut keeps turn initiation smooth and forgiving without sacrificing response. Equipped with a lightweight Powerlite Core, Carbon Tape for added snap and a fast Sintered Speed Formula II Base, the Alternator is ready for riders who want high-performance all-mountain freestyle versatility.

    Features
    • Directional Shape
    • Trüe Camber profile
    • Reflex Core Profile
    • Dual Degressive Sidecut
    • Mid-Wide construction
    • Powerlite Core
    • Carbon Tape
    • Sintered Speed Formula II Base

    Meer informatie

    Veranderingen aan fabrikant voorbehouden. Foto is niet bindend.

     

    Snowboards komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee boarden. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe snowboards moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je board regelmatig te onderhouden.

    Over Nitro

    Nitro werd opgericht door twee zwaargewichten in de snowboardwereld die teleurgesteld waren in collectie snowboards die toen verkrijgbaar waren. Vanaf de eerste dag richtte Nitro zich helemaal op snowboarding en blijft dat gegarandeerd doen. Samen met een geweldig team is het doel van Nitro om mensen bij elkaar te brengen. Met behulp van snowboardevents voor kinderen, jeugd en volwassenen laat Nitro de liefde voor snowboarding zien.