Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen

Bespaar 10% op snowboard- & snowwear-sets | Plus: extra 10% korting op sale-artikelen vanaf € 100 bestelwaarde met de code: OCTOBER10

Nidecker Venus 2027 Snowboard
Nidecker Venus 2027 Snowboard
Nidecker Venus 2027 Snowboard
Nidecker Venus 2027 Snowboard
Nidecker Venus 2027 Snowboard
Nidecker Venus 2027 Snowboard
Nidecker Venus 2027 Snowboard

Nidecker Venus 2027 Snowboard

€ 469,95
Incl. BTW 
Kleur: white
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Ideaal voor freestyle: goede pop en makkelijk te landen

Shape

Brede nose en een smalle tail voor geweldig drijfvermogen in de poeder

Artikel nummer

  • 775475
  • Base

    • Extruded

    Compatibiliteit

    • Standard Inserts

    Riding Style

    • All Mountain

    Riding Level

    • Gemiddeld

    Stijfheid

    • 4

    Flex

    • Zacht

    Productieland

    • China

    Geslacht

    • Dames
    Specificatieoverzicht
    Maat 139143147151155
    Breedte (cm)23.523.924.324.625
    Effectieve kantenlengte (cm)109117115119123
    Lengte (cm) (cm)139143147151155
    Nose breedte (cm)27.528.228.52929.5
    Nose lengte (cm)2626282828
    Rider gewicht (kg)35 - 5540 - 6045 - 6550 - 7565 - 90
    Setback (mm)1010101010
    Sidecut radius (m)6.86.977.17.3
    Snowboard breedte RegularRegularRegularRegularRegular
    Stance (cm)42 - 4644 - 4846 - 5048 - 5250 - 54
    Tail breedte (cm)27.32828.328.829.2
    Tail lengte (cm)2020212121

    Meer informatie

    Veranderingen aan fabrikant voorbehouden. Foto is niet bindend.

     

    Snowboards komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee boarden. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe snowboards moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je board regelmatig te onderhouden.

    Over Nidecker

    Nidecker stands for Swiss innovation and excellence. The family business is one of the oldest action sports brands in the world. Their focus lies on high-performance snowboards and the progression of the sport itself. Their exceptional know-how has made them one of the world's leading companies in their field.