Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen

Bespaar 10% op snowboard- & snowwear-sets | Plus: extra 10% korting op sale-artikelen vanaf € 100 bestelwaarde met de code: OCTOBER10

Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard
Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard
Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard
Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard
Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard

Jones Snowboards Twin Sister 2027 Kids Snowboard

€ 369,95
Incl. BTW 
Kleur: white
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Ideaal voor freestyle: goede pop en makkelijk te landen

Shape

Meer drijfvermogen in de poeder en veelzijdig all-mountain riding

Artikel nummer

  • 775408
  • Base

    • Extruded

    Features

    • Kleur rotatie base

    Compatibiliteit

    • Standard Inserts

    Riding Style

    • All Mountain

    Riding Level

    • Gemiddeld

    Stijfheid

    • 6

    Flex

    • Medium

    Productieland

    • United Arab Emirates

    Geslacht

    • Kinderen

    Materiaal specificaties

    • Master Core. Biax Fiberglass. Premium Topsheet. Extruded 5000 Ba
    Specificatieoverzicht
    Maat 120125130135
    Breedte (cm)22.823.123.423.7
    Effectieve kantenlengte (cm)8690.795.4100.1
    Lengte (cm) (cm)120125130135
    Nose breedte (cm)25.7926.2826.7727.26
    Nose lengte (cm)20.2520.420.5520.7
    Rider gewicht (kg)29 - 3931 - 4234 - 4536 - 50
    Setback (mm)10101010
    Sidecut radius (m)5.55.86.16.4
    Snowboard breedte RegularRegularRegularRegular
    Stance (cm)34 - 4636 - 4838 - 5040 - 52
    Tail breedte (cm)25.7926.2826.7727.26
    Tail lengte (cm)19.7519.920.0520.2

    Meer informatie

    Veranderingen aan fabrikant voorbehouden. Foto is niet bindend.

     

    Snowboards komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee boarden. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe snowboards moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je board regelmatig te onderhouden.

    Over Jones Snowboards

    "Snowboarding is niet mijn werk, het is mijn leven". Jones Snowboard oprichter Jeremy Jones legt het in een paar woorden uit. Het was zijn wens om de allerbeste snowboarduitrusting te maken en dat heeft hij uiteindelijk gedaan. Het bedrijf eert zichzelf omdat ze wat terug geven aan de wilde natuur met bijvoorbeeld de actie "1% For the Planet". Wij houden van Jeremy Jones en zijn visie.