Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen

Bespaar 10% op snowboard- & snowwear-sets | Plus: extra 10% korting op sale-artikelen vanaf € 100 bestelwaarde met de code: OCTOBER10

Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard

Jones Snowboards Mind Expander 2.0 2027 Snowboard

€ 599,95
Incl. BTW 
Kleur: blue
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Vergevend, speels en heel veel drijfvermogen in de poeder

Shape

Brede nose en een smalle tail voor geweldig drijfvermogen in de poeder

Artikel nummer

  • 775399
  • Base

    • Gesinterd

    Compatibiliteit

    • Standard Inserts

    Riding Style

    • Freeride
    • All Mountain

    Riding Level

    • Gemiddeld
    • Gevorderd

    Stijfheid

    • 6

    Flex

    • Medium

    Productieland

    • United Arab Emirates

    Geslacht

    • Heren

    Materiaal specificaties

    • BComp Carbon Flax Stringer. Master Core. Biax Fiberglass. Premiu
    Specificatieoverzicht
    Maat 142146150154158162166
    Breedte (cm)24.825.125.425.72626.426.8
    Effectieve kantenlengte (cm)103.4106.8110.2113.6117120.2123.4
    Lengte (cm) (cm)142146150154158162166
    Nose breedte (cm)28.8429.2829.7230.1630.631.1331.65
    Nose lengte (cm)33.834.134.434.73535.435.8
    Rider gewicht (kg)41 - 6349 - 7354 - 7759 - 8267 - 9177 - 10577 - 105
    Setback (mm)20202020202020
    Sidecut radius (m)6.6/6.06.8/6.27.0/6.47.2/6.67.4/6.87.6/7.07.8/7.2
    Snowboard breedte RegularRegularRegularRegularRegularRegularRegular
    Stance (cm)42 - 5444 - 5646 - 5846 - 5848 - 6050 - 6252 - 64
    Tail breedte (cm)27.8328.2728.7129.1629.630.1330.65
    Tail lengte (cm)18.819.119.419.72020.420.8

    Productbeschrijving

    Creative freeride performance with an easy-going feel

    The Mind Expander 2.0 is built for riders who want to blend powder runs, side hits and creative all-mountain riding into every session. Its redesigned directional shape offers effortless float and intuitive handling, making it a great choice for exploring the mountain in your own way.

    Float, flow and all-terrain versatility
    A directional camber/rocker profile combines response and edge hold with excellent float in soft snow. The tapered shape, dual-radius sidecut and updated 3D base create smooth transitions and a surf-inspired ride feel. With a medium flex, Master Core construction and a Boomp Carbon Flax Stringer, the Mind Expander 2.0 balances stability, playfulness and control across a wide range of conditions.

    Features
    • Versatile all-mountain and freeride snowboard
    • New directional shape
    • Directional Camber / Rocker profile
    • Happy Medium flex (3/5)
    • Medium tapered shape
    • High 3D Contour Base
    • Boomp Carbon Flax Stringer
    • Sintered 8000 base

    Meer informatie

    Veranderingen aan fabrikant voorbehouden. Foto is niet bindend.

     

    Snowboards komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee boarden. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe snowboards moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je board regelmatig te onderhouden.

    Over Jones Snowboards

    "Snowboarding is niet mijn werk, het is mijn leven". Jones Snowboard oprichter Jeremy Jones legt het in een paar woorden uit. Het was zijn wens om de allerbeste snowboarduitrusting te maken en dat heeft hij uiteindelijk gedaan. Het bedrijf eert zichzelf omdat ze wat terug geven aan de wilde natuur met bijvoorbeeld de actie "1% For the Planet". Wij houden van Jeremy Jones en zijn visie.