Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen

Bespaar 10% op snowboard- & snowwear-sets | Plus: extra 10% korting op sale-artikelen vanaf € 100 bestelwaarde met de code: OCTOBER10

Jones Snowboards Flagship Junior 2027 Kids Snowboard
Jones Snowboards Flagship Junior 2027 Kids Snowboard

Jones Snowboards Flagship Junior 2027 Kids Snowboard

€ 389,95
Incl. BTW 
Kleur: black
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Perfect drijfvermogen in de poeder

Shape

Brede nose en een smalle tail voor geweldig drijfvermogen in de poeder

Artikel nummer

  • 775405
  • Base

    • Gesinterd

    Compatibiliteit

    • Standard Inserts

    Riding Style

    • Freeride

    Riding Level

    • Gevorderd
    • Expert

    Stijfheid

    • 8

    Flex

    • Stijf

    Productieland

    • United Arab Emirates

    Geslacht

    • Kinderen

    Materiaal specificaties

    • Master Core. Biax Fiberglass. Premium Topsheet. Sintered 8000 Ba
    Specificatieoverzicht
    Maat 127132137142147
    Breedte (cm)22.823.223.62424.4
    Effectieve kantenlengte (cm)89.193.798.3102.9107.5
    Lengte (cm) (cm)127132137142147
    Nose breedte (cm)26.2926.9427.5228.0928.59
    Nose lengte (cm)27.227.427.627.828
    Rider gewicht (kg)31 - 4234 - 5441 - 6345 - 7150 - 68
    Sidecut radius (m)66.36.66.97.2
    Snowboard breedte RegularRegularRegularRegularRegular
    Stance (cm)36 - 4838 - 5040 - 5242 - 5444 - 56
    Tail breedte (cm)25.4426.1226.6927.2627.76
    Tail lengte (cm)17.717.918.118.318.5

    Meer informatie

    Veranderingen aan fabrikant voorbehouden. Foto is niet bindend.

     

    Snowboards komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee boarden. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe snowboards moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je board regelmatig te onderhouden.

    Over Jones Snowboards

    "Snowboarding is niet mijn werk, het is mijn leven". Jones Snowboard oprichter Jeremy Jones legt het in een paar woorden uit. Het was zijn wens om de allerbeste snowboarduitrusting te maken en dat heeft hij uiteindelijk gedaan. Het bedrijf eert zichzelf omdat ze wat terug geven aan de wilde natuur met bijvoorbeeld de actie "1% For the Planet". Wij houden van Jeremy Jones en zijn visie.