Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen

Bespaar 10% op snowboard- & snowwear-sets | Plus: extra 10% korting op sale-artikelen vanaf € 100 bestelwaarde met de code: OCTOBER10

Jones Snowboards Dream Weaver 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Dream Weaver 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Dream Weaver 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Dream Weaver 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Dream Weaver 2.0 2027 Snowboard
Jones Snowboards Dream Weaver 2.0 2027 Snowboard

Jones Snowboards Dream Weaver 2.0 2027 Snowboard

€ 529,95
Incl. BTW 
Kleur: white
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Perfect drijfvermogen in de poeder

Shape

Brede nose en een smalle tail voor geweldig drijfvermogen in de poeder

Artikel nummer

  • 775406
  • Base

    • Gesinterd

    Compatibiliteit

    • Standard Inserts

    Riding Style

    • Freeride
    • All Mountain

    Riding Level

    • Gemiddeld

    Stijfheid

    • 4

    Flex

    • Zacht

    Productieland

    • United Arab Emirates

    Geslacht

    • Dames

    Materiaal specificaties

    • Master Core. Biax Fiberglass. Premium Topsheet. Sintered 8000 Ba
    Specificatieoverzicht
    Maat 139142145148151154156
    Breedte (cm)23.523.723.924.124.324.524.7
    Effectieve kantenlengte (cm)104.5107.1109.7112.3114.9117.5119.1
    Lengte (cm) (cm)139142145148151154156
    Nose breedte (cm)27.627.8828.1728.4628.7429.0329.24
    Nose lengte (cm)23.523.723.924.124.324.524.7
    Rider gewicht (kg)41 - 6341 - 6345 - 6845 - 6849 - 7354 - 7754 - 77
    Setback (mm)20202020202020
    Sidecut radius (m)6.56.76.97.17.37.57.7
    Snowboard breedte RegularRegularRegularRegularRegularRegularRegular
    Stance (cm)43 - 5543 - 5545 - 5745 - 5747 - 5947 - 5949 - 61
    Tail breedte (cm)27.127.3827.6727.9628.2428.5328.74
    Tail lengte (cm)1717.217.417.617.81818.2

    Productbeschrijving

    Playful freeride performance for every powder day

    The Women’s Dream Weaver 2.0 is designed for riders who want an easy-going freeride board with all-mountain versatility. Its directional shape with subtle taper delivers effortless float in powder and smooth handling on groomers, making it a reliable choice for everything from tree runs to resort cruising.

    Easy control with plenty of float
    A directional camber/rocker profile blends dependable edge hold with excellent float in soft snow. The friendly flex keeps the ride forgiving and accessible, while the 3D Flip Tips improve turn initiation and create a smooth, flowing feel. Combined with a Master Core construction, Biax Fibreglass and a fast Sintered 8000 base, the Dream Weaver 2.0 offers balanced performance across a wide range of terrain.

    Features
    • Freeride and all-mountain snowboard
    • Directional shape with low taper
    • Directional Camber / Rocker profile
    • Friendly & Playful flex (2/5)
    • Medium 3D Contour Base
    • 3D Flip Tips
    • Master Core construction
    • Sintered 8000 base

    Meer informatie

    Veranderingen aan fabrikant voorbehouden. Foto is niet bindend.

     

    Snowboards komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee boarden. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe snowboards moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je board regelmatig te onderhouden.

    Over Jones Snowboards

    "Snowboarding is niet mijn werk, het is mijn leven". Jones Snowboard oprichter Jeremy Jones legt het in een paar woorden uit. Het was zijn wens om de allerbeste snowboarduitrusting te maken en dat heeft hij uiteindelijk gedaan. Het bedrijf eert zichzelf omdat ze wat terug geven aan de wilde natuur met bijvoorbeeld de actie "1% For the Planet". Wij houden van Jeremy Jones en zijn visie.