Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen
Faction Prodigy Grom 2027 Kids Ski
Faction Prodigy Grom 2027 Kids Ski

Faction Prodigy Grom 2027 Kids Ski

€ 299,95
Incl. BTW 
Kleur: blue

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Perfect voor op de piste en in de poeder

Shape

Doe je tricks op de hele berg, zelfs in de poeder

Artikel nummer

  • 775290
  • Base

    • Gesinterd

    Sidewalls

    • Hybrid constructie

    Riding Style

    • All Mountain

    Riding Level

    • Beginner
    • Gemiddeld

    Stijfheid

    • 5

    Flex

    • Medium

    Geslacht

    • Kinderen
    Specificatieoverzicht
    Maat 103113123133143
    Breedte (cm)7.67.888.28.2
    Gewicht (g)13601410146015101510
    Lengte (cm) (cm)103113123133143
    Nose breedte (cm)10.81111.211.411.4
    Sidecut radius (m)6781010
    Tail breedte (cm)1010.210.410.610.6

    Productbeschrijving

    Freestyle-focused fun for the next generation

    The Prodigy Grom 2027 brings the proven Prodigy DNA to young skiers. Designed for kids who see the whole mountain as their playground, it combines easy handling with stability and control. From carving groomers to first park laps and side hits, this ski supports progression every step of the way.

    Durable construction for growing skills
    A poplar and ash wood core delivers plenty of energy and stability, while the Elliptical Sidecut ensures intuitive turn initiation. The Full-Strength Sidewall enhances edge hold, and the Anti-Chip Micro-Cap construction improves durability for season-after-season use. Built to handle progression and long days on snow.

    Features
    • Kids all-mountain freestyle twin-tip ski
    • Poplar and ash wood core
    • Elliptical Sidecut
    • Full-Strength Sidewall
    • Anti-Chip Micro-Cap construction
    • XL 2.2 mm edges
    • Forgiving flex for easy progression

    Meer informatie

    Ski's komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee skiën. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe ski's moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je ski's regelmatig te onderhouden.

    Over Faction

    Faction begon als leuk project van een paar vrolijke skibums in Verbier. De groep wilden betaalbare ski's maken die meer dan 100 dagen meegingen. Ze moesten overleven zonder dat ze geserviced hoeven worden en moesten na een zomer in de kelder weer glimmend tevoorschijn komen. En de afgelopen 12 jaar hebben ze daar behoorlijk veel succes mee gehad. Ze zijn bij elkaar gekomen voor de liefde van de bergen en het materiaal maakt het mogelijk om daar even naar toe te ontsnappen.