Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen
Faction Prodigy 2 Capsule 2027 Ski's
Faction Prodigy 2 Capsule 2027 Ski's
Faction Prodigy 2 Capsule 2027 Ski's
Faction Prodigy 2 Capsule 2027 Ski's
Faction Prodigy 2 Capsule 2027 Ski's
Faction Prodigy 2 Capsule 2027 Ski's

Faction Prodigy 2 Capsule 2027 Ski's

€ 599,95
Incl. BTW 
Kleur: green
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Perfect voor op de piste en in de poeder

Shape

Doe je tricks op de hele berg, zelfs in de poeder

Artikel nummer

  • 775292
  • Base

    • Gesinterd

    Sidewalls

    • Full sidewalls

    Riding Style

    • All Mountain
    • Freestyle

    Riding Level

    • Gemiddeld
    • Gevorderd

    Stijfheid

    • 7

    Flex

    • Stijf

    Geslacht

    • Dames
    • Heren
    Specificatieoverzicht
    Maat 159165171177183
    Breedte (cm)9.89.89.89.89.8
    Gewicht (g)16001660175018101860
    Lengte (cm) (cm)159165171177183
    Nose breedte (cm)12.712.712.712.712.7
    Sidecut radius (m)1214161820
    Tail breedte (cm)11.911.911.911.911.9

    Productbeschrijving

    Freestyle versatility with exclusive capsule artwork

    The Prodigy 2 Capsule 2027 blends the proven all-mountain performance of the Prodigy 2 with exclusive artwork from Elsa Grace's Capsule collection. Built for riders who see the entire mountain as a playground, it combines park-inspired performance with versatile handling across a wide range of terrain. The poplar wood core delivers a lively mix of pop, responsiveness and stability.

    Designed for creativity across the mountain
    Its Directional Twin shape and Elliptical Sidecut provide intuitive turn initiation and confident handling on groomers, side hits and park features alike. A carbon/rubber stomp pad helps absorb vibrations and smooth out hard landings, while Full-Strength Sidewalls and XL edges provide the durability needed for season-after-season progression. A ski designed for riders who want to bring their own style to every run.

    Features
    • All-mountain freestyle twin-tip ski
    • Elsa Grace Capsule artwork
    • Poplar wood core
    • Directional Twin shape
    • Elliptical Sidecut
    • Carbon/rubber stomp pad
    • XL 2.5 mm edges

    Meer informatie

    Ski's komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee skiën. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe ski's moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je ski's regelmatig te onderhouden.

    Over Faction

    Faction begon als leuk project van een paar vrolijke skibums in Verbier. De groep wilden betaalbare ski's maken die meer dan 100 dagen meegingen. Ze moesten overleven zonder dat ze geserviced hoeven worden en moesten na een zomer in de kelder weer glimmend tevoorschijn komen. En de afgelopen 12 jaar hebben ze daar behoorlijk veel succes mee gehad. Ze zijn bij elkaar gekomen voor de liefde van de bergen en het materiaal maakt het mogelijk om daar even naar toe te ontsnappen.