Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen
Armada Kimbo 95 Ski's
Armada Kimbo 95 Ski's

Armada Kimbo 95 Ski's

€ 749,95
Incl. BTW 
Kleur: uni
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Speels, gemakkelijk te draaien en vergevend

Shape

Kantcontrole, stabiliteit en kracht

Artikel nummer

  • 779586
  • Base

    • Gesinterd

    Sidewalls

    • Hybrid constructie

    Kern

    • POPLAR CORE

    Riding Style

    • Freestyle

    Riding Level

    • Gevorderd
    • Expert

    Stijfheid

    • 5

    Flex

    • Medium

    Pro Rider

    • Kim Boberg

    Productieland

    • Austria

    Geslacht

    • Dames
    • Heren
    Specificatieoverzicht
    Maat 168175182
    Breedte (cm)9.59.59.5
    Gewicht (g)169017801840
    Lengte (cm) (cm)168175182
    Nose breedte (cm)12.7512.813
    Sidecut radius (m)1414.515
    Tail breedte (cm)11.8511.9512.1

    Productbeschrijving

    A freestyle ski shaped by Kim Boberg's creativity

    The Kimbo 95 reflects Kim Boberg's unique approach to skiing. With an exceptionally buttery flex, it is built for presses, butters and creative riding all over the mountain. Whether you're lapping the park, hunting side hits or linking playful turns, this ski encourages a fresh and imaginative style.

    Built to press, slash and carve
    The Freestyle Rocker profile delivers a forgiving and playful feel, while the Poplar Core provides a lively mix of pop and responsiveness. Durable Impact Edges stand up to heavy use, and the combination of a Full-Wrap Edge and aluminium tail insert adds support when carving, slashing and pressing through features. A unique freestyle tool for riders who like to think differently.

    Features
    • Freestyle Rocker profile
    • Poplar Core
    • Impact Edge construction
    • S7 Base
    • AR75 Sidewall
    • Full-Wrap Edge
    • Aluminium Tail Insert
    • Kim Boberg signature-inspired design concept

    Meer informatie

    Ski's komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee skiën. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe ski's moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je ski's regelmatig te onderhouden.

    Over Armada

    "Armada - what skiing will become" de beroemde zin van Chris O'Connell, éen van de grondleggers van het merk. Armada is een freeskimerk dat is opgericht door atleten voor atleten met pure passie voor skiën en geweldige successen in hun doelgroep. Met een groot all star team domineert Armada de freestyle en freeride scene met materiaal van hoge kwaliteit.