Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen
Armada Arw 94 Ski
Armada Arw 94 Ski

Armada Arw 94 Ski

€ 549,95
Incl. BTW 
Kleur: uni
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Perfect voor op de piste en in de poeder

Shape

Ideaal voor freestyle en switch riding

Artikel nummer

  • 779597
  • Base

    • Gesinterd

    Sidewalls

    • Full sidewalls

    Riding Style

    • Freestyle
    • All Mountain

    Riding Level

    • Gevorderd

    Stijfheid

    • 7

    Flex

    • Stijf

    Geslacht

    • Dames
    • Heren
    Specificatieoverzicht
    Maat 157164171178
    Breedte (cm)9.49.49.49.4
    Gewicht (g)1510160017201800
    Lengte (cm) (cm)157164171178
    Nose breedte (cm)11.912.112.212.3
    Sidecut radius (m)15.51616.517
    Tail breedte (cm)11.511.611.711.8

    Productbeschrijving

    A versatile all-mountain twin for creative riding

    The ARW 94 is built for riders who want to explore every part of the mountain. With its versatile 94 mm waist, Freestyle Rocker profile and durable construction, it handles groomers, park laps and side hits with ease. A twin-tip ski for anyone looking to bring creativity to every run.

    Playful, durable and ready for anything
    The Poplar Core delivers a lively flex with plenty of pop and responsiveness. Durable Impact Edges are built to withstand demanding sessions, while Armada's W3DGEWALL construction reduces weight and increases durability. The result is a playful and dependable all-mountain ski that performs across a wide range of conditions.

    Features
    • Freestyle Rocker profile
    • Poplar Core
    • Ash Binding Insert
    • Impact Edge construction
    • S7 Base
    • W3DGEWALL construction
    • 94 mm waist width
    • Versatile all-mountain twin ski

    Meer informatie

    Ski's komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee skiën. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe ski's moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je ski's regelmatig te onderhouden.

    Over Armada

    "Armada - what skiing will become" de beroemde zin van Chris O'Connell, éen van de grondleggers van het merk. Armada is een freeskimerk dat is opgericht door atleten voor atleten met pure passie voor skiën en geweldige successen in hun doelgroep. Met een groot all star team domineert Armada de freestyle en freeride scene met materiaal van hoge kwaliteit.