Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen
Armada Arw 88 Ski
Armada Arw 88 Ski

Armada Arw 88 Ski

€ 499,95
Incl. BTW 
Kleur: uni
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Speels, gemakkelijk te draaien en vergevend

Shape

Ideaal voor freestyle en switch riding

Artikel nummer

  • 779598
  • Base

    • Gesinterd

    Sidewalls

    • Full sidewalls

    Riding Style

    • Freestyle

    Riding Level

    • Gevorderd
    • Expert

    Stijfheid

    • 8

    Flex

    • Stijf

    Geslacht

    • Dames
    • Heren
    Specificatieoverzicht
    Maat 156161166171
    Breedte (cm)8.88.88.88.8
    Gewicht (g)1440152015701600
    Lengte (cm) (cm)156161166171
    Nose breedte (cm)11.711.711.811.9
    Sidecut radius (m)14.51515.516
    Tail breedte (cm)1111.111.211.3

    Productbeschrijving

    Built for park laps and creative all-mountain riding

    The ARW 88 is a responsive freestyle twin designed for riders who see the whole mountain as their playground. Its 88 mm waist delivers quick edge-to-edge performance and precise control, while the Freestyle Rocker profile provides the freedom needed for tricks, butters and playful lines. Whether you're riding park, piste or side hits, this ski is ready for it all.

    Poppy, durable and versatile
    A lively Poplar Core delivers plenty of pop and responsiveness for creative riding. Durable Impact Edges are built to withstand demanding sessions, while Armada's W3DGEWALL construction reduces weight and increases durability. The result is a balanced freestyle-focused ski with dependable all-mountain capability.

    Features
    • Freestyle Rocker profile
    • Poplar Core
    • Ash Binding Insert
    • Impact Edge construction
    • S7 Base
    • W3DGEWALL construction
    • 88 mm waist width
    • All-mountain freestyle twin ski

    Meer informatie

    Ski's komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee skiën. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe ski's moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je ski's regelmatig te onderhouden.

    Over Armada

    "Armada - what skiing will become" de beroemde zin van Chris O'Connell, éen van de grondleggers van het merk. Armada is een freeskimerk dat is opgericht door atleten voor atleten met pure passie voor skiën en geweldige successen in hun doelgroep. Met een groot all star team domineert Armada de freestyle en freeride scene met materiaal van hoge kwaliteit.