Land kiezen

Deutschland
Österreich
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Svizzera (Italiano)
France
Nederland
Italia (Italiano)
Italien (Deutsch)
España
Suomi
United Kingdom
Sverige
Slovenija
België (Nederlands)
Belgique (Français)
Danmark
Norge
Meer landen

Bespaar 10% op snowboard- & snowwear-sets | Plus: extra 10% korting op sale-artikelen vanaf € 100 bestelwaarde met de code: OCTOBER10

Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard
Arbor Astrowaste 2027 Snowboard

Arbor Astrowaste 2027 Snowboard

€ 699,95
Incl. BTW 
Kleur: uni
Maat

 

 

 

 

Productinformatie

Bend

Een mix van stabiliteit, wendbaarheid en drijfvermogen

Shape

Brede nose en een smalle tail voor geweldig drijfvermogen in de poeder

Artikel nummer

  • 771510
  • Base

    • Gesinterd

    Features

    • Downsize

    Compatibiliteit

    • Standard Inserts

    Riding Style

    • Freeride
    • All Mountain

    Riding Level

    • Gevorderd

    Stijfheid

    • 7

    Flex

    • Stijf

    Pro Rider

    • Bryan Iguchi

    Geslacht

    • Heren
    Specificatieoverzicht
    Maat 150153156159
    Breedte (cm)26.226.526.826.9
    Effectieve kantenlengte (cm)108.6111113.4116.2
    Lengte (cm) (cm)150153156159
    Nose breedte (cm)30.831.231.631.9
    Nose lengte (cm)28.72929.329.4
    Rider gewicht (kg)54 - 9157 - 9359 - 10559 - 105
    Setback (mm)20202020
    Sidecut radius (m)7.1/6.2/7.17.2/6.3/7.27.4/6.5/7.47.5/6.6/7.5
    Snowboard breedte WideWideWideWide
    Tail breedte (cm)3030.430.831.1
    Tail lengte (cm)22.72323.323.4

    Productbeschrijving

    A new dimension of control, float and flow

    The Astrowaste brings Bryan Iguchi’s vision of snowboard design to life by blending playful ride characteristics with stability and precision. Its innovative Dual Parabolic profile merges camber and rocker elements, creating easy turn initiation, dependable edge hold and a uniquely balanced feel across a wide range of terrain.

    Ready for creative all-mountain exploration
    Designed with a directional shape, updated Grip Tech and 3D Fenders, the Astrowaste offers confident control, smooth handling and extra float when conditions get deep. It is built for advanced riders looking for a progressive all-mountain board that encourages exploration and rewards creative line choices.

    Features
    • Bryan Iguchi signature model
    • Directional shape
    • Dual Parabolic profile
    • Blend of Parabolic Camber and Parabolic Rocker
    • Updated Grip Tech technology
    • 3D Fenders for added float and smoother turns
    • Versatile all-mountain performance

    Meer informatie

    Veranderingen aan fabrikant voorbehouden. Foto is niet bindend.

     

    Snowboards komen met een gewaxte base en geslepen kanten uit de fabriek. Je kunt er meteen mee boarden. Dit noemen we een "factory tuning". Deze tuning gaat niet heel lang mee en nieuwe snowboards moeten na een paar dagen weer goed gewaxt worden. Denk er aan om je board regelmatig te onderhouden.

    Over Arbor

    Arbor is serieus toegewijd om producten te maken die lekker . Daarnaast gebruikt het merk het beste materiaal om goed te kunnen boarden. Omdat Arbor het belangrijk vindt om in een goed milieu te leven zijn ze met de actie "Returning Roots" begonnen. Dit is een programma dat helpt om bossen te beschermen en deze te herstellen. Arbor geeft de natuur weer terug aan de planeet, de mensen en de plaatsen, zodat jij kunt overal ter wereld kunt skaten, snowboarden en surfen. Materiaal, vormgeving en design komen bij elkaar in ieder aspect van Arbors handgemaakte producten